Aby uzyskać szczegółowe dane o członkach wybierz, któryś z regionów:

Region wschodni
Region zachodni
Region południowy

1. Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. (Chrzanów)
2. Fabryka Urządzeń Wentylacyjno-Klimatyzacyjnych Konwektor (Lipno)
3. Inofama S.A. (Inowrocław)
4. Metaltech Cynkownia sp. z o.o. (Płońsk)
5. Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji Technologicznych INEKO (Poznań)
6. P.P.H.U. Galwa (Pionki)
7. Zakład Mechaniczno-Odlewniczy Józef Brzeziński (Jastrzębia)
8. Strumet Sp. z o.o. (Strumień)
9. Termetal Piotr Glaner Sp.K. (Piła)
10. ZinkPower Sp. z o.o. (Szczecin)
11. Mabo-Adolf Bogacki (Mierzyn)
12. Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o. (Stare Kurowo)
13. Chem-Protect (Bielsko-Biała)
14. Zugil S.A. (Wieluń)
15. Domino Sp. z o.o. (Stara Kamienica)
16. Ocynkownia Pokój Sp. z o.o. (Ruda Śląska)
17. Legipol Sp. z o.o. (Wałbrzych)
18. Ocynkownia Mostostal-Met Sp. z o.o. (Opole)
19. Vistal Euro-Cynk Sp. z o.o. (Gdynia)
20. STP Elbud Sp. z o.o. (Kraków)
21. Stelmet S.J. Stec i Gątarski (Pstrągowa)
22. BELOS-PLP S.A. (Bielsko-Biała)
23. F.P.H.U. Wiśniowski-Ocynkownia Ogniowa (Nowy Sącz)
24. Polimex-Mostostal S.A. Zakład Zabezpieczeń Antykorozyjnych Ocynkownia Siedlce (Siedlce)
25. Polimex-Mostostal S.A. Zakład Zabezpieczeń Antykorozyjnych Ocynkownia Dębica (Dębica)
26. FAM Cynkowanie Ogniowe S.A. Ocynkownia Oborniki Wielkopolskie (Oborniki Wlkp.)
27. FAM Cynkowanie Ogniowe S.A. (Wrocław)
28. Ocynkownia Stalprodukt-Bolesław Sp. z o.o. (Bukowno)
29. Zakład Metalowy "Tomabo" Dereżyńscy Spółka Jawna (Gorzów Wielkopolski)
30. Polimex-Mostostal S.A. Zakład Zabezpieczeń Antykorozyjnych Ocynkownia Częstochowa (Częstochowa)
31. P.W. Galess S.J. (Świdnica)
32. NECKS IMP Sp. z o.o. (Toruń)
33. STACO POLSKA Sp. z o.o. (Niepołomice)
34. Cynk-Mal S.A. (Legnica)
35. CynkoMet Sp. z o.o. (Czarna Białostocka)
36. AD Zinc Sp.J. (Warszawa)
37. "JET" Sp. z o.o. (Skoczów)
38. Metal-Cynk Sp. z o.o. (Chojnów)
39. P.P.U.H. GAL Zenon Cudowski (Bielsko-Biała)
40. FAM Cynkowanie Ogniowe S.A. Ocynkownia Rawa Mazowiecka (Rawa Mazowiecka)
41. Metalco Sp. z o.o. (Katowice)
42. Gillmet Sp. z o.o. Cynkownia Ogniowa (Starogard Gdański)
43. Jamalex Sp. z o.o. (Rydzyna)
44. Stockmeier Chemia Sp. z o.o. (Katowice)
45. Termetal Piotr Glaner Sp.K. (Grudziądz)
46. Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. Zakład Kluczbork (Kluczbork)
47. Odlewnia Metali Szopienice Sp. z o.o. (Katowice)
48. TECHNOLOGIE GALWANICZNE Sp. z o.o. (Łódź)
49. Ocynkownia - Drezdenko Sp. z o.o. (Drezdenko)
50. ZinkPower Wielkopolska Sp. z o.o. (Konin)
51. Galess Sp. z o.o. (Świdnica)
52. ZinkPower Buk Sp. z o.o. (Niepruszewo)

Formularz deklaracji do ściągnięcia: Dane teleadresowe osoby kontaktowej:

    Tel. (0 58) 627 17 77
    Fax (0 58) 627 18 50